Mnoho povyku pro nic

středa 28. duben 2010 18:24

Po dlouhé době jsem se dostal k internetu a tak jsem zaznamenal, že nejen v audiovizuálních mediích, ale i zde je hodně komentářů věnováno jednomu klipu. Protože jsem měl v minulých dvou měsících zcela jiné starosti než volby a pánové Paroubek, Topolánek, Filip, Kalousek a další mi mohli být ukradeni, tak jsem tomu nevěnoval pozornost. Až dnes, kdy mám trochu klidu, jsem se dověděl, že lze tento klip shlédnout na YouTube. Vyhledal jsem ho a došel k následujícímu závěru:

Přestože se pohybuji po tomto světě již osmdesátý rok a jsem nejenom dědkem, ale i pradědkem, tak mě ten klip neuráží, ale naopak ho považuji za velmi zdařilý a vtipný. Je pochopitelné, že dědkům a bábám, a nejen jim, z levice se nelíbí. Proč? Protože je pravdivý. Sám znám takových dědků a bab ve svém okolí nespočetné množství. Zpravidla se sdružují v klubech důchodců, kam se chodí vynadávat na poměry, protože stranické schůze jim nestačí. Bohužel takové dědky a báby asi jejich vnoučata či pravnoučata nepřemluví, ale snad se alespoň zamyslí sama nad sebou, půjdou volit a nebudou volit levici.
I když bývalý disident a novinář, učící na New York University v Praze, Jan Urban nepatří mezi mé oblíbence, tak plně souhlasím s jeho článkem uveřejněným na internetovém deníku Neviditelný pes pod názvem: „Bravóóó, Issová a Mádl!“. Také článek dědka Stanislava Křečka, poslance za ČSSD, nazvaný: „Přemluv spratka!“ v témže deníku má svoji vypovídací hodnotu.
Jo, málem bych zapomněl upozornit, že onen klip jsem našel zde. Omluvte starého zapomnětlivého dědka.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Zbytek stránky je určen především pro náhodné čtenáře
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nezapomeňte také navštívit tyto stránky
-Nase-hospoda.jpg
147h-TOP-09-001.jpg 100v-tvpds.jpg 100v-csdd-proti-vam.jpg
stačí kliknout na každý z obrázků
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00