Získejte 50 000 Kč za cenu 899 Kč měsíčně

pondělí 21. červen 2010 11:11

Zavolejte si o telefonní půjčku na nonstop linku 840 111 252. Neztrácejte svůj čas a zajistěte si půjčku jedním telefonickým hovorem. Využijte všechny výhody a dopřejte si skutečně efektivní investici. Takovou výzvu jsem našel minulý týden ve své poštovní schránce. Protože mě zaujala, ne proto, že bych měl o půjčku zájem, ale pro tu nabídku „efektivní“ investice od

společnosti Home Credit a.s., založené v roce 1997, jednoho z předních poskytovatelů spotřebitelského financování v České republice, ve které mi nabízí:
  • Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte po telefonu. Nemusíte si zřizovat běžný účet jako v bance.
  • Nemusíte shánět ručitele, nepotřebujete ho.
  • Neplatíte žádné poplatky za vyřízení nebo předčasné splacení půjčky.
A dává mi následující příklady měsíčních splátek:
  • 10 000 Kč jen za    249 Kč měsíčně;
  • 50 000 Kč jen za    899 Kč měsíčně;
  • 100 000 Kč jen za 1 999 Kč měsíčně.
Vše výraznými písmeny a v barvách písmem vysokým 2 mm. Ovšem to nejpodstatnější, čehož by si měl zájemce o půjčku všimnout, je umístěno na pravé straně pod logem společnosti, pootočeno o 90 stupňů a napsáno písmem pouze 1 mm vysokým. A právě na tento nevýrazný text chci upozornit a doporučuji každému, kdo by měl o nabízené půjčky zájem, aby si ho velmi pečlivě přečetl a hlavně si vše přepočítal. Potom se dozví, že:
  • za půjčku  10 000 Kč bude splácet „jen“ 249 Kč celkem 60 měsíců a tak celkem zaplatí „pouhých“ 14 940 Kč;
  • za půjčku  50 000 Kč bude splácet „jen“ 899 Kč celkem 84 měsíců a tak celkem zaplatí „pouhých“ 75 516 Kč;
  • za půjčku 100 000 Kč bude splácet „jen“ 1 999 Kč celkem 84 měsíců a tak celkem zaplatí „pouhých“ 169 915 Kč.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď na svůj diskusní příspěvek, potom uveďte svoji e-mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nezapomeňte také navštívit tyto stránky
-Nase-hospoda.jpg
147h-TOP-09-001.jpg 100v-tvpds.jpg 150x100-vv-logo.jpg
stačí kliknout na každý z obrázků
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00