Kdy budou pokračovat Toulky? Vždyť jste nám

pátek 9. červenec 2010 10:00

2. října minulého roku slíbil, že se na jaře letošního roku sejdeme a budete v Toulkách pokračovat. Tak se mne prostřednictvím emailové pošty ptají někteří moji čtenáři a vyčítají mi, že jsem nedodržel slovo. Rád nejenom těm, kteří mi napsali, ale všem čtenářům příčinu jejich nepokračování vysvětlím.

Jak již víte, potkala mě v březnu velká rodinná tragedie, tak jsem se s vysvětlením proč Toulky a některé další mé pravidelné rubriky přestaly existovat, poněkud opozdil. Doufám, že u Vás najdu pochopení a zpoždění omluvíte.
V době, kdy byla moje manželka vážně nemocná, jsme společně často vzpomínali na naše toulání po Československu a přilehlém okolí. Při těchto vzpomínkách se zrodil nápad, že bychom mohli o těchto toulkách něco sepsat a podařilo se mi ji přesvědčit, aby připravovala podklady, které společně zpracujeme a já je dám na blog. Postupně se jí to začalo dařit a tak se na blogu objevily. Obdobně se podílela na výběru výročí a článků ze starého dámského časopisu „Šťastný domov“, jehož několik ročníků jsme zdědili po našich prarodičích. Zvláště v době, kdy byla trvale upoutána na lůžko, jí tato činnost přinášela uspokojení, že svůj čas zbytečně nepromarňuje. Proto mi vůbec nevadilo, že někteří čtenáři považovali tyto články za tapety či vykrádání Wikipedie, aniž by věděli proč je na blogu uveřejňuji.
Protože jsme měli vždy připraveno více článků, tak jsem je mohl uveřejňovat i v době, kdy už této činnosti nebyla schopna. Proto se moje Omluva objevila na blogu až 11. března - patnáct dnů před jejím odchodem tam, odkud není návratu. Myslel jsem si, že budu v její činnosti pokračovat, ale rána je příliš čerstvá a tak na pokračování nemám sílu. Věřím, že mě pochopíte a nebudete mi vyčítat, že jsem Toulky, stejně jako ostatní zmíněné rubriky ukončil a budu se věnovat pouze tématům, která mi zesnulou manželku tolik nepřipomínají. Možná, že se k Toulkám někdy, až na mně nebude ležet celá domácnost, vrátím.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že se do vzájemné diskuse zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00