Peníze, které nemusíte vracet. Půjčte si a ještě na tom vydělejte.

pondělí 19. červenec 2010 10:00

Ke každé půjčce vám nyní dáme navíc poukázku na nákup. Takto láká svými plakáty peněz potřebné občany PROFI CREDIT Czech, a.s., se sídlem Pernštýnské náměstí 80, 530 02, IČ: 618 60 069.

Po přečtení této nabídky jsem na základě svých životních zkušeností, že NIC NENÍ ZADARMO, vyhledal podmínky této akce a zjistil jsem, že: „Každý klient, který splní podmínky této motivace, obdrží poukázku na odběr zboží v hodnotě 100,- Kč ve společnosti Ahold Czech Republic, a.s., provozující prodejny Albert supermarket a Albert hypermarket.“
Využil jsem také upozornění „Spočítejte si, kolik si můžete půjčit!“ a zadal:

Výše půjčky:
Požadovaná doba splatnosti:
měs.
Orientační měsíční splátka:
5483,-
Při jednoduchém výpočtu 5.483 Kč x 48 jsem zjistil, že kdybych si opravdu částku 100.000 Kč půjčil, tak za ni zaplatím celkem 263.184 Kč, což plně odpovídá sloganu „Peníze, které nemusíte vracet. Půjčte si a ještě na tom vydělejte.“ jenom místo slova „vydělejte“ mělo být napsáno „vyděláme“.
Jenom nedovedu pochopit, že se stále najdou lidé, kteří na podobné „akce“ naletí, aniž by si zcela jednoduše nespočítali, že zaplatí více než 1½  násobek vypůjčené částky navíc. Opravdu drahý „dárek za 100 Kč“.
Inu lidská hloupost je nezničitelná.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že se do vzájemné diskuse zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nezapomeňte také navštívit tyto stránky
-Nase-hospoda.jpg
147h-TOP-09-001.jpg 100v-tvpds.jpg 150x100-vv-logo.jpg
stačí kliknout na každý z obrázků
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00