Kopání do Klause se stalo národním sportem

středa 20. říjen 2010 10:00

Prezident Václav Klaus se ve čtvrtek 29. září. zúčastnil slavnostního otevření nové novou výrobní linku na cigarety továrny Phillip Morris v Kutné Hoře a psavci všeho druhu toto téma propírali ze všech možných stran a úhlů.

Pro ilustraci uvedu několik titulků společně s odkazy na texty pod nimi:
  • Klaus otvírá linku na cigarety, v Norsku je zakázali [1]
  • Nekuřák Klaus otevřel novou linku na výrobu cigaret [2]
  • Nekuřák Klaus bojuje za svobodu kuřáků [3]
  • Boj EU s kouřením? Směšné, smál se Klaus. A otevřel továrnu na cigarety [4]
  • Klaus podporuje hnusný byznys s lidskou závislostí a lidským zdravím [5]
  • Zarytý nefajčiar Klaus otvoril nový závod na cigarety [6]
Prezident Václav Klaus svou návštěvu v této továrně vysvětlil takto: „K návštěvě Philip Morris mě vedla podpora fungující firmy a tohle je ideální ukázka toho, že se kdysi privatizace vydařila a firma funguje od té doby zcela mimořádným způsobem. Je to úspěch průmyslu." Na dotaz novinářů, zda jeho návštěva v Kutné Hoře nemůže být brána jako podpora kouření, odpověděl, že nikoliv. „Podporuji boj s omezováním kouření vrchnostenským nařízením. To je něco jiného než podpora kouření,“ zdůraznil Klaus.

Účelovost a bezduchost všech „komentářů“ hraničí se zdravým rozumem a dokládá tvrzení Miroslava Macka, že "Z letité nenávisti k Václavu Klausovi každý nakonec zblbne!".
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že se do vzájemné diskuse zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nezapomeňte také navštívit tyto stránky
-Nase-hospoda.jpg
stačí kliknout na obrázek.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00