Reakce na příspěvek pod článkem Život a doba justiciála Klause

pondělí 25. říjen 2010 16:28

Na Váš diskusní příspěvek jsem reagoval e-mailem, ale protože Vámi udaná e-mailová adresa neexistuje [<kahora@volny.cz>: Recipient address rejected: 550 User unknown (in reply to RCPT TO command)], tak jsem nucen ho uveřejnit touto cestou.

Od:          krejci1930@volny.cz
Komu:     kahora@volny.cz
Datum:    Pondělí, 25. října 2010 - 16:02:58
Předmět: Reakce na Váš diskusní příspěvek pod článkem pana Hejny.
U StB jsem to dotáhl tak daleko, že jsem byl u útvaru S STB HRADEC KRALOVE evidován jako BLOKOVANA OSOBA NO III. KATEGORIE NEBEZPECNOSTI pod ev. číslem 11493. Přeji hodně zdraví, spokojenosti a radosti ze života. Pozdravujte pana Hejnu, od něhož jste převzal domněnku, že jsem totožný s Josefem Kobylkou. Bloger Jiří Krejčí z Dobrušky.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00