Sie sollten auf dem Arsch sitzen bleiben

pondělí 6. prosinec 2010 16:10

V dnešním Prvním českém ryze internetovém deníku Neviditelný pes jsem si přečetl článek Ondřeje Ryčla s výše uvedeným názvem a podtitulkem „K diskusi o zabíjení sudetských Němců Čechy po válce“, který mě jako pamětníka druhé světové války velmi zaujal. Proto Vám jej doporučuji k přečtení. Naleznete jej na http://neviditelnypes.lidovky.cz/spolecnost-sie-sollten-auf-dem-arsch-sitzen-bleiben-fho-/p_spolecnost.asp?c=A101204_211837_p_spolecnost_wag

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00