Našel jsem se na http://www.svazky.cz

středa 12. leden 2011 10:00

V poslední době opět objevily pod mými články diskusní příspěvky, jejichž autoři mě, s odkazem na uvedený web, obviňují, že jsem byl spolupracovníkem StB. Proto jsem tento web navštívil a opravdu jsem se tam našel. Ovšem ne jako spolupracovník, ale

ve Svazkové agendě jako NO
StB-1a.jpg
StB-1ba.jpg
StB-2a.jpg
kde krycí jméno Junák je dáno sledováním pro aktivní činnost v dobrušském středisku Junáka, ve kterém jsem působil aktivně od roku 1968 jako vedoucí chlapeckého oddílu Mohykáni. Po jeho rozpuštění jsem se snažil pokračovat v činnosti oddílu v jiné organizaci.
V Databázi EZO (Evidence zájmových osob) jako BLOKOVANA OSOBA NO III. kATEGORIE NEBEZPECNOSTI.

Stb1a.jpg

Přestože jsem nepatřil mezi disidenty a nepodepsal Chartu 77, tak mám v databázi EZO stejné zařazení jako např. bývalý kandidát na presidenta Jan Sokol, kterého znám ještě z jeho působení ve Výzkumném ústavu matematických strojů.
Pokud se chcete sami přesvědčit o pravdivosti mého sdělení, potom stačí do vyhledávacích okének zadat v obou případech tyto údaje:
Jméno:                Jiří
Příjmení:              Krejčí
Datum narození: 15.09.1930
Tímto považuji svoji povinnost uvést desinformace některých diskutérů  na správnou míru za splněnou a prohlašuji, že se za tyto zápisy v evidenci StB nestydím.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nebo nickem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení
umun-11-002.jpg
Nohou namalovala: Maria Vagion

Běží, běží po louce,
bílý koník k chaloupce.
Přikryl sněhem pole, sady,
napadal nám do zahrady.
Pocukroval lesy, stráně,
připravte si děti sáně!
(B. Štráchalová)
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00