Třem ze čtyř lidí vadí současná vláda

čtvrtek 10. březen 2011 10:00

Zpráva z denního tisku říká: „Neslavně dopadl současný kabinet v otázce činnosti vlády, kdy spokojenost deklarovalo jen 26 % respondentů. Více jsou lidé spokojeni s programem vlády a premiérem Nečasem).“ a já se těmto číslům, na rozdíl od některých komentátorů, nedivím.

Presidentem je jediný člověk, proto je pro lidi jeho hodnocení mnohem snadnější než hodnocení kolektivních orgánů jako je vláda, sněmovna či senát. Vezmeme-li v úvahu, že část občanů je pro rychlé a rasantní reformy zdravotnictví a důchodového zabezpečení a další část s nimi absolutně nesouhlasí, potom se nelze té nespokojenosti divit.
Jinak by průzkum dopadl, kdyby se občanů zeptali, jak jsou spokojeni s poslanci či senátory strany, kterou volili. To už si myslím, že by spokojenost podstatně stoupla. Většinu nespokojených by tvořili ti, co k volbám vůbec nešli. Já jsem u voleb byl a s prací poslanců, které jsem volil, jsem spokojen. S prací senátora za můj volební obvod spokojen nejsem a také jsem ho nevolil. S prací vlády jsem spokojen. Zatím si v rámci daných možností vede dobře.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nebo nickem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namalovala: Theresa Helen Matthias
umun-11-012a.jpg
Silný buď a nepovol,
jsi-li v lese žití dub;
jsi-li pouze trávy stvol,
schyl se, ale neustup.
(J. V. Sládek)
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00