Belhání městem (6)

úterý 17. květen 2011 10:00

Minulý týden, i když bylo celkem nevlídně, jsem se opět belhal po městě, abych procvičil neposlušnou pravou nohu. Přitom se mi podařilo získat několik zajímavých snímků, o které bych se s vámi rád podělil. Zvláště pohled na tající zbytky sněhu mě překvapil.

Při pohledu z okna mě překvapil tento "oběšenec".
657-DSCF0973.jpg

Potom jsem šel kolem dalších dvou laviček s "krásným" výhledem.
657-DSCF0955.jpg

657-DSCF0982.jpg

Setkání s lavičkami uzavřel pohled na kuřácké "exkrementy".
657-DSCF0787.JPG
Do koše to bylo asi příliš daleko!

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Po těchto zážitcích už byla cesta příjemnější.
657-DSCF0789.JPG
Rozkvetlá magnolie jistě každého kolemjdoucího potěší.

657-DSCF0822.jpg
Také tito dva kosáci mi uděali radost.
657-DSCF0824.jpg

V jedné zahrádce jsem objevil záhadnou rotlinu. Poradí mi někdo?
657-DSCF0811.JPG

Také pohled na radniční věž z neobvyklého místa.
657-DSCF0819.JPG

Jsou připraveni k závodu, nebo pouze špatně parkují. Co myslíte?
657-jiraskova-1.jpg

Na závěr malé překvapení. Pára nad zbytky tajícího sněhu.
657-DSCF0997.jpg

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nebo nickem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namaloval: Jason C. Delos Reyes
umun-11-023a.jpg
Kdo se stále vzdělává,
vlasti své je chlouba.
Kdo si myslí že dost umí,
začímá být trouba.
(Přísloví)
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00