Belhání městem (7)

úterý 24. květen 2011 10:00

Dostal jsem dotaz, proč své fotoblogy nazývám belháním. Důvod je jednoduchý, protože se opravdu pomocí dvou francouzských holí pouze belhám a při tom si všimnu mnoha detailů, které bych při běžné chůzi pravděpodobně přehlédl.

Před domem mě uvítal tanto malý rododendron
Br7-1.jpg

U Společenského centra Kino 70 mě zaujal chybějící stromek
Br7-2.jpg
po kterém zbyl pouze tento pařez
Br7-2a.jpg

Naštěstí ne všude tak drasticky TS nekácely
Br7-3.jpg

I na malé ploše se dá vytvořit příjemné prostředí
Br7-4.jpg

I bez květin může být zahrádka hezká
Br7-5.jpg

V zahrádkách můžete vidět i takové vylepšení
Br7-6.jpg

Po shlédnutí předcházející krásky jsem byl natolik unaven,
že jsem uvítal posezení na lavičce
Br7-7.jpg
odkud je krásný výhled na Velkou Deštnou.
Br7-8.jpg
Jenom jsem litoval, že nebylo jasněji.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nebo nickem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namaloval: Tomáš Janoušek
umun-11-016a.jpg
Když v máji kukačka zakuká,
začíná senoseč na lukách ...
(J. Zubík)
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00