Belhání městem (10)

středa 15. červen 2011 10:00

V úterý jsem se vypravil na trh a pořídil opět několik zajímavých záberů, které by Vás mohly zajímat. Také jsem získal jednu zajímavou zkušenost, po které se nedivím ministru Kalouskovi, že chce stravenky zdanit.


Když jsem vyšel z domu vylezla z křoví toulavá kočka.
657-ikocka-1.jpg
Nejpreve mi vynadala
657-soused-kocka-1.jpg
a potom mi řekla, abych jí vlezl na záda.
657-soused-kocka-2.jpg
Na parkovištích se objevila auta, která už tak často nevidíme
657-malo-videt-1.jpg
657-malo-videt-2.jpg
657-malo-videt-3.jpg
657-malo-videt-6.jpg
Parkuje se i tam, kde to není dovoleno
657-parkovani-3.jpg
zatímco na parkovišti "parkují" jiné věci
657-na-parkovisti.jpg
Při vstupu na náměstí jsem uviděl zajímavé košíkářské výrobky
DSCF1326a.jpg
Potom už jsem se věnoval nákupu ovoce a zeleniny.
DSCF1329a.jpg
Vybírat bylo z čeho.
DSCF1333a.jpg
DSCF1336a.jpg
DSCF1337a.jpg
DSCF1340a.jpg
Ruch na trhu sledovali, jako vždy, místní důchodci.
DSCF1322a.jpg
Kromě zeleniny lze zde dostat i různé oblečení
DSCF1343a.jpg
Také hrábák nechyběl,
DSCF1327a.jpg
DSCF1341a.jpg
stejně jako občerstveníDSCF1346a.jpg
DSCF1344a.jpg
Nakonec jsem navštívil místní prodejnu COOP
DSCF1350a.jpg
kde jsem byl při čekání u pokladny velmi překvapen, když dáma paltící přede mnou hradila stravenkami i nabití dvou mobilních telefonů. Proto se nedivím ministru Kalouskovi, že chce stravenky zdanit.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám milerád emailem poděkuji. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nebo nickem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namalovala: Lenka Kalinová
umun-11-018a.jpg
Červená, modrá fiala,
kdes ji, má milá, trhala?
Trhala jsem ji v záhrádce
zabolelo mne mé srdce.
(Lidová)
nevlídný stařík
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00