Belhání městem (19)

středa 2. listopad 2011 15:00

Se zpožděním zveřejňuji své belhání ze soboty 15. října, za což se omlouvám. Bylo to způsobeno delším "belháním" mimo Dobrušku, které mi nedovolilo sednout si k počítači a uložit do jeho paměti snímky z fotoaparátu. Věřím, že se Vám budou snímky líbit a nebudete se na mne pro toto zpoždění zlobit.

Za okny a na balkonech ještě kvetou,
657-nezmrzly-1.jpg
657-nezmrzly-2.jpg
ale příprava na zimu už je v plném proudu
657-na-zimu-1.jpg
Můj dům - můj hrad
657-muj-hrad-1.jpg
a můj pozemek je nedotknutelný!
657-upozorneni-1.jpg
Pozvánka na pivo
657-rampusak-1.jpg
i na pečené koleno
657-pozvanka-1.jpg
Zato Čtyřstoletá hospoda toho mnoho nenabízí
657-ctyrstoleta-1.jpg

657-ctyrstoleta-2.jpg
Proto je vhodné navštívit prodejnu lahůdek
657-marta-1.jpg
Také mě upoutal zajímavě střižený živý plot
657-zivy-plot-1.jpg
a neočesaná jabloň.
657-jablon-1.jpg
Ještě mě upoutal jeden zajímavý dům.
657-hadejte-1.jpg
Hádejte: Kdo v něm bydlí?
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namalovala: Leane Beetham
umun-11-026a.jpg
Kdyby mi tak bylo,
jak mi bylo kdysi,
když mě vozívaly
vrany koně lysy!
(K. J. Erben)
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také můžete napsat na mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00