Ze sbírky pohlednic (10)

středa 28. březen 2012 10:00

Dnes se ještě podíváme na starší pohlednice z Nového Města nad Metují, vzdáleného od nás 9km. Za příznivého počasí tam rád jezdím odpočinout si od starostí. Až se tam budu letos belhat, tak jistě nezapomenu pořídit několik zajímavých fotografií pro srovnání s dneškem.


657-Nov-Mesto009.jpg

657-nm-12.jpg
657-nm-13.jpg

657-nm-14.jpg

657-nm-15.jpg

« » 0 « » 0 « » 0 « » 0 « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namaloval: Markus Kostka
657-umun-1203017.jpg
Co jiného než zázrak je,
jak jaro čaruje:
tisíce životů probouzí,
tisíce živtů daruje.
(Říkanka)
« » 0 « » 0 « » 0 « » 0 « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. Hrubé a vulgární diskusní příspěvky ignoruji. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také můžete napsat na mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00