Belhání 2012 (02)

úterý 27. březen 2012 10:00

26. března uplynuly dva roky od úmrtí mé manželky. Proto jsem se belhal vyjímečně v pondělí. Po dvou letech jsem se dobelhal do míst, kam jsme spolu velmi rádi chodili. Dočkal jsem se výhledu, na který se nezapomíná. Škoda, že se ho nedožila. Vidět současně Krkonoše a Orlické hory a ještě k tomu pod sněhem, to se tak často nestává.


Celkový pohled na část Dobrušky s Krkonošemi v pozadí
657-dka-02.jpg

K R K O N O Š E

Černá Hora, Luční hora
657-krkonose-01.jpg
Sněžka657-krkonose-03.jpg
Černá Hora, Luční hora, Studničná hora, Sněžka
657-krkonose-04.jpg
Zlaté návrší, Černá Hora
657-krkonose-05.jpg
ORLICKÉ HORY
657-orlicke-04.jpg
657-orlicke-02.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že se do ní často zaplete někdo jiný a zavede ji úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Pokud máte sdělení, která se netýkají fotoblogu, potom je pošlete na mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo mi pošlete vzkaz. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00