Belhání 2012 (09)

středa 11. červenec 2012 10:00

Počasí i zdravotní potíže mému belhání příliš nesvědčí. Pohybuji se už pomaleji než 1km/hod. Proto jsem se trochu odmlčel a pomalu sbíral další zajímavosti vhodné k uveřejnění. Mnoho jich není. Snad se Vám budou líbit.


Jak nakupovat hezky česky irskou whiski opravdu nevím.
657-nakupujte-01.jpg

Spolujezdec si žádného pohodlí neužije.
651-moto-01.jpg

Před prudkým sluncem mě ochránily stromy v parku.
657-padlym-1sv-val-01.jpg
657-zizka-01.jpg657-det-hrad-01.jpg

Záhrádka u místní herny zeje prázdnotou.
657-herna-01.jpg

Nedaleko náměstí lze vidět i historické chalupy.
657-domek-01.jpg
657-domek-02.jpg

Myslel jsem, že mě obejde, ake ona vlezla před objektiv.
657-vstup-01.jpg
Proto jsem musel udělat další snímek.
657-strom-01.jpg

Kosatce jsem našel i u chodníku.
657-kosatce-01.jpg

U vodotrysku na Šubertově náměstí bylo živo.
657-vodotrysk-01.jpg

Drábkův bankomat pro tělesně postïžené.
657-bankomat-01.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namaloval: Raymond Hickey
UMUN003.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovitému vyjádření, tím často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo poslat vzkaz. Ve vzkazu nezapomeňte uvést, kterého článku se týká. Bigbloger mi to nesdělí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00