Belhání 2012 (11)

středa 24. říjen 2012 10:00

Belhání mi jde stále pomaleji a tak během jedné „vycházky“ získám pouze několik snímků. Také volného času, který mohu věnovat pobytu u počítače, je stále méně. Proto se mi podařilo snímky získané během měsíce září uveřejnit teprve nyní. Až se zhorší počasí, bude to s mými „vycházkami“ a získáváním snímků asi horší.


657-na-prodrj-1.jpg
Volné byty nejdou na odbyt - stále je ještě na prodej.

657-prilis-daleko-1.jpg
Do odpadkového koše je příliš daleko.
657-stale-neco-kvete-1.jpg
Stále něco kvete.
657-senk-1.jpg
Ve vinném šenku bylo možno koupit i burčák.
657-burcak.jpg

Na trhu se objevila pvní sklizeň podzimu
657-trh-1.jpg
657-trh-2.jpg
stejně jako zboží vietnamských trhovců.
657-trh-3.jpg

657-koleno-1.jpg
U Popů opět nabízeli pečené koleno. Škoda, že ho nesmím.

657-krtecci-v-plevelu-1.jpg
Krtečci zarostly plevelem.

657-prvni-priznak.podzimu-1.jpg
Objevily se první příznaky podzimu.

657-prvni-priznak.podzimu-2.jpg


657-kam-povede-1.jpg
Kam povede odbočka ze silnice I/14?

Sběračům kovů se hodí všechno.
657-skrabak-1.jpg
I škrábák u PENNY marketu, který nahradily dřevotřískové desky.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namalovala: Veronika Svatošová
umun-11-039a.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovitému vyjádření, tím často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com, nebo poslat vzkaz. Ve vzkazu nezapomeňte uvést, kterého článku se týká. Bigbloger mi to nesdělí. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00