Belhání 2012 (14)

středa 23. leden 2013 10:00

V prosinci jsem toho mnoho nenabelhal, ale přesto se mi podařilo získat několik zajímavých záběrů. Začátkem ledna jsem byl zcela zaneprázdněn jinými starostmi a neměl jsem čas fotografie překopírovat do počítače, jakož i  upravit je pro zveřejnění. Proto přináším výsledek mého prosincového belhání s větším zpožděním než obvykle.


Náměstí bez sněhu
657-fontana-2.jpg

Nkrmítku bylo stále čilo
657-krmiko-01.jpg
657-krmiko-02.jpg

Jinak jsem objevil pouze auta se zajímavou reklamou
657-brandt-01.jpg
657-dmont-01.jpg
657-dvere-falta-01.jpg
657-marta-01.jpg

Na dveřích autobusu bylo zajímavé uzornění
657-upozorneni-01.jpg

Protože jsem nepotkal žádný sníh, tak alespoň pohled
657-pohled-01.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namaloval: Petr Šrámek
657-2013-003.jpg
Už je zima, už je mráz,
kam se ptáčku, kam schováš?
Ty jedlvé chvojiny,
to jsou moje peřiny.
(Z Moravy)
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovému vyjádření, čímž často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00