Belhání 2013 (03)

středa 24. duben 2013 10:00

V březnu se už zdálo, že přijde jaro a tak se přece jenom dalo belhat venku a pořídít pár snímků. Pravá noha slouží stále méně a proto jsem belhal pouze v nejbližším okolí našeho domu. Snad vás i přesto, milí čtenáři, snímky pobaví. Až přijde opravdové jaro vezmu si nové chodítko, na kterém si budu moci i vsedě odpočinout a doufám, že se dostanu i trochu dále.


Poslední zbytky sněhu
a657-posled-zbytky-01.jpg
a657-posled-zbytky-02.jpg

"Rostlinolékaři" opět stříhali na ježka.
a657-jezek01.jpg

Ještě neopadaly a už přichází jaro.
a657-jeste-neopadal-01.jpg
a657-jeste-neopadal-02.jpg

Připraveno na jarní "sklizeň".
a657-pro-jar-skliz-01.jpg

Drábkův bankovat pro vozíčkáře se nezměnil.
a657-drabkuv-bankomat-01.jpg

Zátiší
a657-zatisi-01.jpg
a657-zatisi-02.jpg

Dílo investigativního šmoka ve výloze místního knihkupectví.
a657-hostina-01.jpg

První poslové jara
a657-posel-jara-01.jpg
a657-posel-jara-02.jpg

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namalovala: Zdeňka Ježková
umun-003.jpg
Pod naším okénkem červený tulipán.
Kdo ho trhat bude?,
yneček choďa k nám.
(Z Moravy)
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovému vyjádření, čímž často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00