Belhání 2013 (04/01)

pondělí 29. duben 2013 08:00

Začátek dubna, kdy byly Velikonoce, byl pro belhání velmi nepříznivý. Přesto se mi podařilo pořídit několik snímků charaterisujících toto obdoibí a připravit je ke zveřejnění. O druhé polovině dubna, té veselejší, se vynasněžím vytvořít další fotoblok. Zatím nemám snímky upravené do formátů vhodných pro zveřejnění. Snad se mi to v dohledné době podaří.


Vloni byla na předzahrádce připravena výzdoba.
657-velikonoce-01.jpg
Šišky na nedalekém smrku se leskly
657-sisky-.jpg
a hrdlička se vyhřívala na anténě nedalekého domu.
657-hrdlicka-01.jpg
Ovšem letos velikonoce už tak příznivé nebyly.
657-brezen-01.jpg
Náměstí zelo prázdnotou.
657-nam-01.jpg
Koledníci byli, i přesto, že měli teplé bundy, zimomřiví.
657-pomlazka-01.jpg
657-pomlazka-02.jpg
657-pomlazka-03.jpg
A kosák si přiletěl na krmítko zobnout.
657-kos-01.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namaloval: Jakub Hříbek
umun-002.jpg
Moje zllatá panímámo,
vejce na mě kouká samo,
nechť je bílý, nebo strakatý,
třeba bylo holubatý,
jen prosím, ať je kulatý.
(Z Čech)
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovému vyjádření, čímž často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk, a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Nevlídný stařík a kápéčko
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00