Belhání (05/01)

středa 15. květen 2013 10:00

Na začátku května se počasí a tak už se přece jenom belhlo veeleji a proto se mi podařilo získat několik ýajímavých záběrů. Bohužel okruh mého belhání se značně změnšil a tak se do vzdálenějších míst od našeho domu už nedostanu. Snad se mi podaří získat elektrického skútříka a potom se dostanu o něco dál, tak kam jsem ještě loni pohodlně došel. Držte mi palce.


V předvečer pvního máje postavili skauti na náměstí májku.
02-657-majka-02.jpg
1. máje však zelo náměstí prázdnotou
01-657-namesti-03.jpg
Bolševici se rojili na Bobkárně v Malé Moskvě
03-657-bolsevici-01.jpg
a ostaní organizace pořádaly své akce mimo náměstí.
Z bakonu mého bytu jsem viděl pouze několik párů.
04-657-milenci-01.jpg
05-657-milenci-02.jpg
Košťata už obrazila a vypadají o něco líp než bez listí.
06-657-kostata-01.jpg
Sousedčin balkon už rozkvetl.
07-657-balkon-01.jpg
Před domem rozkvetlly nejen chudobky.
08-657-chudobky-01.jpg
V sousedství je opuštěná zahrádka, ale i na ní něco kvete.
09-657-opustena-01.jpg
Opočenský zámek je ještě trochu vidět.
10-657-opocen-01.jpg
Do rána se pod okny objevil koberec z pampelišek.
11-657-pamoelisky-01.jpg
Chvilka odpočinku na Šubertově náměstí.
12-657-subert-nam-01.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Nakonec něco pro potěšení z kalendáře UMÚN
Ústy namalovala: Šárka Dvorská
umun-005.jpg
Běží liška k Táboru,
nese pytel zázvoru.
Ježek za ní pospíchá,
že jí pytel rozpíchá.
(Říkanka)
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovému vyjádření, čímž často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk, a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Nevlídný stařík a kápéčko
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
za každý věcný diskusní příspěvek Vám děkuj, a to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám proto, že ji často někdo zavede úplně jiným směrem. Kromě toho 1000 znaků nutí ke zkratkovému vyjádření, čímž často dochází ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na e-mailovou adresu jiri.krejci@windowslive.com. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem starší člověk a proto musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte Jak psát dobrý blog .
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00