Evropa řve - USA nepotřebujeme!

čtvrtek 2. říjen 2008 17:33

Se jmenuje článek Petra Pokorného na stránkách Názorového internetového deníku VIRTUALLY, kde v úvodu píše:

210-eu.jpgJsme soběstační, jsme skvělí, sami si poradíme! Táhni ke všem čertům, řvou emancipovaní socialisté a kapitalističtí pravicoví levičáci střihu Merkelové, Sarkozyho a další levopravé politické hvězdy! Euro ovládne svět, dolar je mrtvý peníz, proč radar pro USA, vzhůru ke světlým zítřkům, doženeme a předeženeme...

210-USA-vlajka-.jpgJenomže stačí jedna americká krize a celý svět včetně Evropské unie i včetně socialistických kapitalistů a eurofanatiků opět řve, pouze jaksi jinak:

 

Celý článek najdete zde. 

« » ☺ « » ☺ « » ☺ « » ☺ « »

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse kecá někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00