Šmokové opět zabodovali

pondělí 6. říjen 2008 13:40

Zpravodajský server iHNED.cz nám pod titulkem Prezident Klaus jmenuje 49 nových soudců sděluje, že:

„Prezident Václav Klaus v pondělí jmenuje 49 nových obecních soudců. Největšího posílení se mají dočkat obecní soudy v Praze, kde bude působit 21 nováčků. Další budou pracovat například v Berouně, Plzni, Ústí nad 180v-ctk.jpgLabem nebo Ostravě.“, což svědčí o nedbalosti autora z ČTK, který dokonale zkomolil informaci ze stránky pana presidenta, kde je doslova napsáno toto:
„Prezident republiky Václav Klaus jmenuje v pondělí 6. října 2008 ve 14:00 hodin na Pražském hradě čtyřicet devět nových soudců obecných soudů ČR.“ Je vidět, že redaktor, který zprávu přebral, nezná rozdíl mezi slovy obecní a obecný stejně, jako asi nezná rozdíl mezi slovy hodinky a holínky nebo Dalmácie a decimálka. Kromě toho to svědčí o jeho absolutní neznalosti našeho soudnictví. Další důkaz kvality našich „novinářů“.

« » ☺ « » ☺ « » ☺ « » ☺ « »

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse kecá někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00