Vrah Ireny Neffové dostal jen 13 let

pátek 10. říjen 2008 15:10


„Zasloužil by víc,“ dodal soudce a já se ptám, proč nedostal alespoň těch maximálně povolených 15???

110-paragrar-4.jpg
Vždyť §219 Trestního zákona říká hned ve svém bodě (1) toto:
Kdo jiného úmyslně usmrtí, bude potrestán odnětím svobody na deset až patnáct let.

Proto se ptám, proč nebyla použita horní sazba, když sám soudce říká: „Zasloužil by víc.“ Na rozdíl od bratra oběti Davida Neffa, který řekl: „„Soudce nemohl udělat víc.“, si myslím, že mu senát mohl udělit maximálně přístupný trest i když státní zástupkyně navrhovala o něco nižší. Vždyť to, že její tělo naložil do auta, odvezl na Berounsko a zakopal, je dostatečnou přitěžující okolností. Zvláště když vůbec nebral na zřetel vlastní dceru, které poznamenal celý život.

« » ♥ « » ♥ « » ♥ « » ♥ « »

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse kecá někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde.
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog potom si přečtěte 5 tipů pro psaní kvalitního blogu.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00