Důvěryhodný Paroubek?

pátek 17. říjen 2008 17:24Před týdnem ve středu 08. 10. 2008 uveřejnil Jiří Paroubek na svém blogu zajímavý článek s názevem » Ivan Langer by si měl vybrat, zda chce být ministrem nebo lobbistou «, ve kterém mimo jiné napsal:

„Sečteno a podtrženo: každý den, kdy ve funkci ministra vnitra setrvává člověk, podnikající výlety s lidmi, kteří okrádali občany na daních, který zneužívá svoji funkci k lobování za své známé a který ovlivňuje vyšetřování své vlastní kauzy, je políčkem všem slušným občanům.
Ivan Langer svým lpěním na vládní funkci navzdory všem zveřejněným faktům snižuje zásadním způsobem důvěru občanů nejen v politiku, ale především v resort, jehož je ministrem a proto by měl rezignovat. A věnovat se výhradně tomu, čemu se věnoval doposud a s větším úspěchem, než ministrování: lobbingu.“
Celý článek najdete zde.

Je opravdu zajímavé s jakou drzostí dokáže napsat takovýto závěr: „Sečteno a podtrženo: každý den, kdy ve funkci ministra vnitra setrvává člověk, podnikající výlety s lidmi, kteří okrádali občany na daních, který zneužívá svoji funkci k lobování za své známé a který ovlivňuje vyšetřování své vlastní kauzy, je políčkem všem slušným občanům. Ivan Langer svým lpěním na vládní funkci navzdory všem zveřejněným faktům snižuje zásadním způsobem důvěru občanů nejen v politiku, ale především v resort, jehož je ministrem a proto by měl rezignovat. A věnovat se výhradně tomu, čemu se věnoval doposud a s větším úspěchem, než ministrování: lobbingu.“ člověk, který sám má známosti s řadou pochybných existencí, které se mezi sebou bezostyšně vraždí, jako by se nechumelilo.

O jeho charakteru nejlépe hovoří jeho vyjádření v diskusním pořadu ČT1 Otázky Václava Moravce o zvažování rezignace na nejvyšší stranickou funkci poté, co jeho známý Bohumír Ďuričko, zastřelil jeho přítele Václava Kočku mladšího: „Přemýšlel jsem o tom, co bude pro voliče nejlepší. Nakonec jsem se ale rozhodl jinak.“ To jsou opravdu slova hodná tesání do kamene. Proto si dovolím parafrázovat  jeho slova z uvedeného článku a konstatovat, že: „Jiří Paroubek 210-kocka.jpgsvým lpěním na vládní funkci navzdory všem zveřejněným faktům snižuje zásadním způsobem důvěru občanů v politiku. Proto by měl rezignovat a věnovat se výhradně tomu, čemu se věnoval doposud a s větším úspěchem – přátelení s rodinou Kočkových a jim podobných individuí.“

« » ☺ « » ☺ « » ☺ « » ☺ « »

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse kecá někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní kvalitního blogu.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00