Něco pro uklidnění nervů - 4

pátek 31. říjen 2008 10:00

Tentokrát pro změnu ukázka přípravy psího spřežení evropských saňových psů k tréninku bez sněhu, kdy je místo saní používána čtyřkolka. Jak můžete z videa vidět není to jednoduché zapřáhnout šest psů, těšících se na proběhnutí. Bude se vám možná zdát, že se video opakuje, avšak pokud se budete dívat pozorně, tak poznáte, že jde o trénink dvou šestispřeží. K tomu se dá jedině říci, že blázni jsou také lidi, když se takhle honí ve věku 54 let. Budiž jim to přáno.

 

 

Trénink 28. září 2008

I takovýmto terénem se při závodech jezdí.

552-blato.jpg

O to větší radost je ze zlaté medaile.

552-radost.jpg

Více podrobností najdete zde.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse kecá někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní kvalitního blogu.
Napsáno:            26.10.2008
Ke zveřejnění:   31.10.2008 v 10:00

Váš emeritní tapetář

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00