Další ukázka manipulace diváky

pondělí 3. listopad 2008 15:45

To, co předvedl televizní lovec senzací Jiří Hynek v nedělním večerním zpravodajství televize NOVA bylo dokonalou ukázkou oblbování diváků.

Dokonale účelově sestříhané záběry z tiskové konference předsedy ODS Mirka Topolánka na Žofíně proložené komentářem Jiřího Hynka ukázaly, jak lze divákem manipulovat. Topolánkovy věty vytržené z kontextu a doplněné slovním doprovodem Jiřího Hynka byly dokonalou ukázkou jak se naši investigativní šmokové snaží manipulovat svými posluchači. To nabyla ani zpráva, ani komentář, ale dokonalý paskvil. Nevím, komu se tím chtěl zavděčit, ale televizi NOVA udělal dokonalou ostudu. To, že je NOVA jeho třetí štací má také svou vypovídací hodnotu. Celé televizní noviny najdete zde.

Tiskové prohlášení Mirka Topolánka bez cenzury a úprav najdete  zde.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. U diskusních příspěvků bez mailové adresy automaticky předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní kvalitního blogu.
Napsáno:  1.11.2008
Zveřejnit:  1.11.2008 v 15:45

Váš emeritní tapetář

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00