Topolánka musí někdo hlídat

pátek 14. listopad 2008 14:56

Tak zní titulek zajímavého rozhovoru Jaroslava Plesla s kandidátkou na místopředsedkyni ODS mediální poradkyní Klárou Potočnou z Roudnice nad Labem z něhož vyjímám

LN: Proč jste se rozhodla kandidovat na místopředsedkyni?
Vždycky je to nějaký pocit. Byl to stejně silný pocit po Sarajevu v roce 1998, že nestačí pro politiky ODS pracovat, ODS volit, že mám do ODS i vstoupit. V té době měla ODS podporu 8,6 procenta a sbírala padlé. Teď mám pocit, že ODS ztrácí eleganci, energii, odvahu - a to já přináším.

LN: Jak vidíte své šance?
Jako v demokratické straně. Svým standardním postupem si prověřuji i vnitřní demokracii strany, a zatím se mi jí dostává. Mám jednu velkou výhodu. Mně můj zadek drží pouze mé pevné svaly.

LN: Potřebuje ODS změnu na místě předsedy?
Na otázku, zda Mirek Topolánek, nebo Pavel Bém, o níž budou rozhodovat delegáti kongresu, odpovídám: starý, dobrý, upřímný Mirek Topolánek. Teď potřebuje pomoc a tu já přináším nikoli v podobě přikyvování, ale v tvrdé opozici uvnitř. Špinavé prádlo se pere doma.

Protože se mi rozhovor líbil, doporučuji ho k přečtení zde.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « » Banner Díky Vládě!

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. U diskusních příspěvků bez mailové adresy automaticky předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet. Na závěr Vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní kvalitního blogu.

Váš emeritní tapetář

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00