Kvůli Paroubkovi a Rathovi budeme platit dvakrát

středa 26. listopad 2008 17:17

Redaktor MF DNES Martin Filip z Pardubic napsal dnes pro svůj deník velmi zajímavou úvahu, se kterou plně souhlasím, a proto z ní vyjímám:

-pan-sluha.jpg

„Tváří se, že nám chtějí ušetřit peníze. Ve skutečnosti způsobí opak. Trik sociálních demokratů, kterým chtějí zrušit poplatky pacientů, povede k tomu, že budeme muset ze svých peněz vydat dvakrát.

Dovolte stručné vysvětlení: Mám takovou starou ošoupanou peněženku, se kterou platím v obchodech. Tu chtějí sociální demokraté ušetřit. Po jejich útoku na poplatky z pozic krajských úřadů skutečně nebudu muset z portmonky vytáhnout několik desetikorun, když jdu k lékaři nebo ležím v nemocnici.

Ale bohužel budu muset navíc sáhnout do mého pomyslného dílu veřejných financí. A to, aniž bych k lékaři šel. Představuji si, že v trezoru krajského úřadu leží moje druhá, ne tolik odraná peněženka. A hejtman Rath se svými kolegy v ní šátrá.“

Pokud se vám úvod úvahy líbí, potom si ji můžete celou přečíst zde.
Povolení k uveřejnění citací z článku najdete zde.

550-razlouceni-par-rath.jpg

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « » Banner Díky Vládě!

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. U diskusních příspěvků bez mailové adresy automaticky předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba: Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00