Na rozdíl od kritiků vím, co navrhuji

čtvrtek 27. listopad 2008 15:01


Napsal ministr vnitra Ivan Langer 25.11.2008 pro Lidové noviny a toto vyjádření převzal i internetový názorový server Virtually. Protože si myslím, že by někoho z mých čtenářů mohlo toto vyjádření zajímat, tak z něj přináším několik výňatků:

200-virtually-logo.gif

 

Nobody's perfect neboli Nikdo není dokonalý, tak zní snad nejznámější věta ve slavném americkém filmu Někdo to rád horké. A platí! Na všechny, na něž se podívám kolem sebe, zrcadlem počínaje.
Moje tři chyby dle LN
LN mi nedávno věnovaly celou stranu, kritickou (Tři Langrovy přehmaty v řadě, LN 19. 11.). Nu což, beru, jen chci říct svůj názor, zda to, co je nazýváno chybou, je skutečně chyba, anebo je ve skutečnosti chybou to nazývat chybou.
1. Let do USA, když v Litvínově pochodovali náckové - chyba nechyba?!
2. Slavnostní předání nových policejních aut - chyba nechyba?!
3. Víza pro Vietnamce "Místo toho, aby vnitro řešilo příčinu, tedy korupci, rovnou zastavilo vydávání víz" - tak zní, podle LN, třetí chyba.

Celé vyjádření Ivana Langera doporučuji k přečtení. Najdete je zde.
Povolení k citování z internetových novin virtually.cz najdete zde.
Osobní stránky Ivana Langera také doporučuji k prohlédnutí.
Najdete je zde.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « » Banner Díky Vládě!

Vážení čtenáři, pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. U diskusních příspěvků bez mailové adresy automaticky předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění: Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků do blogu, tak malý návod najdete zde
Pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svů blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba: Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00