Ohavný válečný zločin? – II.

čtvrtek 5. únor 2009 16:26

     Včera jsem zde uveřejnil pod stejným titulkem sdělení, že nejsem autorem článku uveřejněného s tímtéž titulkem na Internetovém deníku Neviditelný pes podepsaného jménem Jiří Krejčí a slíbil jsem, že dnes oznámím, jak se věci mají, což tímto činím.

     Po několikeré výměně mailů s panem Wagnerem jsem se dověděl, že autorem je skutečně Jiří Krejčí, ale ze Šternberka, což také pod článek dodatečně doplnil, o čemž se můžete sami přesvědčit zde.

     S mým jmenovcem ve Šternberku jsem se spojil a dohodli jsme se, že budeme u svého jména vždy uvádět, odkud jsme. Nejde o to, že bych s článkem nesouhlasil, protože opak je pravdou, ale jde o to, že se nerad chlubím cizím peřím a tím připravil svého jmenovce o zasloužený úspěch. S jeho článkem v podstatě souhlasím, i když bych ho napsal asi trochu jinak. S některými názory Bohumila Doležala opravdu nesouhlasím a dokážou mě namíchnout. Proto jsem také na jeho texty o poválečném odsunu Němců přestal reagovat. Svůj názor na poválečný odsun Němců jsem zade už několikrát dostatečně vyjádřil.

     Svému jmenovci přeji hodně zdraví, spokojenosti a elánu do psaní dalších článků. Možná, že by nebylo špatné, kdyby si zde založil i svůj blog. Myslím si, že by to bylo docela zajímavé.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a dokazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00