Hulváti nejsou jen v českém parlamentu

čtvrtek 19. únor 2009 17:32

To co předvedli někteří europoslanci při projevu našeho pana presidenta v Evropském parlamentu je vrcholnou ukázkou nedemokratičnosti a neslušnosti těchto volených zástupců, kteří nesnesou jakákoli slova kritiky. Je pochopitelné, že s velkou radostí tuto reakci přinesly novinky.cz na svém videu s názvem: » Klausův projev v EP vyvolal velké emoce, poslanci odcházeli ze sálu «. Protože nikdy nedám na zprostředkování a „přežvýkání“ jakéhokoli projevu od novinářských či politických šmoků, tak jsem si počkal, až se objeví na jeho webových stránkách. Teprve nyní, po jeho přečtení, se mohu k němu v klidu vyjádřit.

     Vím, že budu obviněn ze servilnosti a ještě horších prohřešků, ale nemohu si pomoci, pan president mi promluvil přímo z duše. Po přečtení projevu jsem v něm nenašel nic, co by odporovalo mému názoru na naše členství v EU. Proto mohu v klidu spát a vzkázat všem euronadšencům (eurohujerům), že i nadále jsem přesvědčen o tom, že schválení Lisaboské smlouvy je důkazem neschopnosti našich poslanců řídit tuto zemi a svým způsobem vlastizradou. Proto chtějí, aby jejich odpovědnost převzal někdo za ně a oni v závětří mohli pozorovat šustot a brát tučné honoráře za svoji neochvějnou věrnost EU. Zdá se mi, že všichni jakoby zapomněli, že v dávné i nedávné historii naší země byla období, kdy se rozhodovalo o nás a především bez nás jinde. Proto všem, kteří se cítí opravdovými demokraty, doporučuji, aby si projev pana presidenta důkladně přečetli a teprve potom začali s kritikou. Pokud s ním nebudou souhlasit, aby napsali, s kterými částmi nesouhlasí a proč. Citovat z projevu tentokráte nebudu, protože každá jeho část je natolik závažná, že bych ho musel opsat celý.

     K bučení europoslanců se výstižně vyjádřil na svém blogu Břetislav Olšer článkem nazvaným Jak prezident Klaus narazil na europolické rowdies..., zatímco Lubomír Zaorálek se na svém blogu vyjádřil titulkem: Bučel bych taky, který plně vystihuje Zaorálkův charakter a způsob myšlení.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Navštivte
cover.jpg
stačí kliknout na obrázek

Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00