Novinářští šmokové se dnes opět předvedli v plné své kráse

pátek 20. únor 2009 14:35

Dnes jsem opět objevil na internetovém serveru iDNES.cz a v Lidových novinách další důkaz nekvalitní práce našich „novinářů“. Proto nemohu vyhovět přání jedno z těch novinářů, nespokojených s mojí minulou kritikou a upozornit ho na chybu osobním sdělením na jeho mailovou adresu, ale jsem nucen na tyto nedostatky v jejich práci upozornit veřejně.

      Na internetovém serveru iDNES.cz se objevil následující titulek: Izraelskou vládu nesestaví vítěz voleb. Premiér pověřil Netanjahua a pod ním následující informace:
     Izraelský prezident Šimon Peres pověří sestavením vlády vůdce pravicové strany Likud Benjamina Netanjahua. Vládu tak po více než šedesáti letech nebude sestavovat vítěz voleb. Ty vyhrála centristická Kadima současné šéfky diplomacie Cipi Livniové.
     A já se ptám, opravdu to opět bylo přehlédnutí, nebo to byla další nekvalitní práce novinářského šmoka, i když byla chyba v titulku ve 14:15 hod. opravena?  Odpovězte si sami.

     Na titulní straně dnešních Liidových novin se objevil titulek, který však není důsledkem lajdáctví či nevědomosti, ale zlého úmyslu. Či si myslíte, že titulek Klaus dštil síru na EU, nad článkem od stálé zpravodajky LN Kateřiny Šafaříkové je něčím jiným než typicky bulvárním zlým úmyslem snažícím se co nejvíce poškodit toho, o kom se píše?

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Navštivte
cover.jpg
stačí kliknout na obrázek

Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00