President si opravdu, ale opravdu užívá

středa 29. duben 2009 10:00

a mně jeho chování přináší stále větší zklamání. Je vidět, že mu opravdu, ale opravdu nezáleží na svých bývalých spolupracovnících, protože je už je nepotřebuje pro své znovuzvolení a tak se předvádí v plném světle své ješitnosti. To, že je ješitný jsem věděl už dávno od své ho syna, ale myslel jsem si, že to s tou ješitností není tak strašné. Mýliti se je lidské a proto přiznávám, že jsem se mýlil.

90x60-obrac-modry-ptak.jpg

Se slabou Topolánkovou vládou v demisi za zády zažívá zřejmě vrcholné okamžiky svého vládnutí. Nebude bránit jmenování Martina Peciny ministrem vnitra, přestože si chce tento šibal ponechat i funkci šéfa antimonopolního úřadu. „Není důvod, aby se některá navrhovaná jména bortila a vyškrtávala ze seznamu,“ uvedl včera po setkání s novým premiérem Janem Fischerem a tento názor podpořili vládní i hradní právníci.

Užije si zřejmě i závěru českého předsednictví EU, protože má předsedat hned čtyřem vrcholným unijním schůzkám a to s Jižní Koreou, Ruskem, Japonskem a Čínou.

Také změna termínu jmenování nové vlády překvapila premiéra (v demisi) Mirka Topolánka, když ho posunul o jeden den dopředu na 8. května, což Topolánek komentoval slovy: „Já bych řekl, že se Václav Klaus stává v těch svých schválnostech roztomile důsledný. To, že si vybral den jiný, než jsme navrhovali my s Jiřím Paroubkem, neberu nijak úkorně. Samozřejmě to zasahuje do summitu Jižní koridor. Doufám, že to časově skloubíme a že je to poslední schválnost, které se mi v roli premiéra od něj dostane.“

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Navštivte 550-evropa-nebo-cesko.jpg ODS spustila svoji vlastní stránku
na nejpopulárnějším kanálu pro sdílení videa – YouTube
TV-ODS.jpg
stačí kliknout na každý obrázek.

Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00