Pohrdání voličskými hlasy

neděle 26. duben 2009 18:46Dnes uveřejnil primář MUDr. Karel Nešpor, CSc., který se zabývá řadu let léčbou závislostí a je autorem nebo hlavním spoluautorem více než 30 knih, na svém blogu pod stejným titulkem velmi zajímavou úvahu, z níž cituji:

Ač je to před volbami k nevíře, polici pohrdají voličskými hlasy. Politiky nezajímají ti, kdo jsou šikanování opilci, obtěžování cizími dehtovými výpary a ohrožování kriminalitou související s hazardem. Politikům jsou lhostejní rodiče, které právem zneklidňuje skutečnost, že česká mládež patří k nejohroženější v Evropě, alespoň co se návykových nemocí týče. Politikům jsou také lhostejné hlasy celých vícegeneračních rodin, které zůstaly ožebračeny hazardem někoho v příbuzenstvu.

Ale abych nebyl úplně nespravedlivý. I mezi politiky různých stran se najdou lidé, kterým nejsou uvedené skutečnosti lhostejné. Je jich ale naprostá menšina. Jinak by vypadala situace u nás mnohem příznivěji.

Protože s panem primářem naprosto souhlasím, považuji svůj komentář za zbytečný a tak vám pouze doporučuji přečíst si celý článek zde a případně navštívit i jeho videa na youtube.

« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »

Navštivte
550-evropa-nebo-cesko.jpg
ODS spustila svoji vlastní stránku
na nejpopulárnějším kanálu pro sdílení videa – YouTube
TV-ODS.jpg
stačí kliknout na každý obrázek.

Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00