Bude stačit toto varování?

úterý 12. květen 2009 10:00

foto ateo.cz


Sociální demokraté v interním průzkumu veřejného mínění zkoumají, kolik lidí souhlasí s případnou vládní koalici ČSSD - KSČM, nebo alespoň s jejich menšinovou vládou za podpory komunistů.Je zajímavé, že prý o tomto průzkumu někteří členové předsednictva ČSSD nevědí, zatímco jiní členové vedení přiznávají, že o těchto průzkumech vědí. Jedním z těch co vědí, místopředseda Bohuslav Sobotka, kterému by vláda podporovaná komunisty nevadila, potvrdil, že testují různé varianty možné povolební situace. Výrazně prý vede možnost menšinové vlády podporované komunisty nad případnou velkou koalicí s ODS, S  přímou účastí komunistů ve vládě však mají problémy, protože stále ještě platí usnesení Bohumínského sjezdu, které takovou spolupráci zakazuje. Paroubek sice uvedl, že v případě vítězství ČSSD v předčasných volbách, vzhledem k tomuto usnesení, nepřichází koalice s KSČM v úvahu. Ovšem počítá i s tím, že by mohli voliči „rozdat karty“ tak, že bude muset sestavovat menšinovou vládu. V tom případě nevyloučil, že by to mohla být vláda, která by vznikla s podporou občanských demokratů nebo komunistů.
2_647.jpg
Myslím, že je to dostatečné varování pro všechny, kteří mají s komunisty své zkušenosti a nepřejí si, aby se dostali opět k moci, Jenom se obávám, že přes toto varování a zkušenosti z voleb do krajských zastupitelstev, dají své hlasy různým pidistranám, které se do Poslanecké sněmovny nedostanou a tak jejich hlasy propadnou a budou těm stranám, které mají jistotu, že se do Sněmovny dostanou, chybět, tak jako jim chyběly při volbách do krajských zastupitelstev. Jakmile Paroubkovým šibalům jejich průzkum jenom naznačí, že to dostatečnému počtu voličů nevadí, potom naváží s komunisty spolupráci stejným způsobem, jako to udělali v krajských zastupitelstvech.
550-cssd-kampan-5.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Navštivte
koncert-pro-mirka-logo-544.jpg
544--reseni-misto-straseni.jpg
modry-tym-v1-545x245.jpg
550-evropa-nebo-cesko.jpg
TV-ODS.jpg
Stačí kliknout na každý z těchto pěti obrázků.
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek diskutujících a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00