Selekce moderátorů v České televizi

čtvrtek 11. červen 2009 10:00

Ve dnech 30. a 31. května vysílala Česká televize na kanále ČT24 diskusní pořad ke sjezdu KDU-ČSL. Zajímavé je, že v archivu naleznete pouze pořady z 30. Května, ale pořad z 31. Května chybí. Když jsem se dotázal ČT, proč chybí nedělní pořad, dočkal jsem se této odpovědi:

Od:     "webmaster"
Komu: krejci.jiri@tiscali.cz
Předmět: RE: Připomínka k pořadu: Studio ČT24 CRM:00087732
Doručeno: Wed, 3 Jun 2009 17:41:40 +0200
Jan Hryz
redaktor – Internet
ČESKÁ TELEVIZE
Strategický rozvoj
Internet ČT
Kavčí hory
140 70 Praha 4
Tel.: 261 137 283
Mobil: 736 531 075
mailto:jan.hryz@ceskatelevize.cz
http://www.ceskatelevize.cz
------------------- Původní zpráva -------------------
Od: krejci.jiri@tiscali.cz
Odesláno: 2.6.2009
Komu: CRM (www); CRMWWW@czech-tv.cz; TEST, User
Předmět: Připomínka k pořadu: Studio ČT24
Připomínka k pořadu: Studio ČT24
--------------
------- Odesláno: 02.06.2009 17:03:54 ---------------------
Požaduji odpověď: ano
Jméno: Jiří Krejčí
Email: krejci.jiri@tiscali.cz
Předmět: Proč není z nedělního speciálu Lidovci na rozcestí video, velmi rád bych se na něj znovu podíval. Proč dáváte jenom ty, které moderovali Drtinová a Moravec.
Jistě se ptáte, proč mě zajímá právě ten nedělní pořad. Odpověď je zcela jednoduchá – protože ho moderovala mě neznámá mladá redaktorka, která svým výkonem mnohonásobně předčila nejen Danielu Drtinovou, ale i moderátorskou „jedničku” Václava Moravce. Zatímco u každého diskutujícího byl během pořadu uváděn titulek s jeho jménem, tak u moderátorky tomu tak nebylo. Jí vedená diskuse byla klidná, věcná a měla spád. Po dlouhé době se mi diskusní pořad opravdu líbil. Proto jsem si ho chtěl z videa poslechnout znovu a současně zjistit jméno moderátorky. To se mi ovšem do dneška nepodařilo a dělá to na mne dojem, že videozáznam tohoto pořadu nebyl zařazen úmyslně, aby neukázal, že jsou v ČT kvalitnější lidi, než jsou Václav Moravec a především moderátorská „hvězda“ Daniela Drtinová.
V neděli večer jsem do 23 hodin sledoval exhibici Václava Moravce k provolbám 2009 a velice mě udivilo, že si do studia, kromě politologa, pozval také, dnes už zaplať Pán Bůh bývalou, europoslankyni Janu Bobošíkovou. Že by si to chtěl vyžehlit u budoucí ředitelky ČT?
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Navštivte
modry-tym-v1-545x245.jpg
Stačí kliknout na obrázek.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00