Selekce moderátorů v České televizi - dodatek

pondělí 15. červen 2009 10:00


Ve svém článku z ►Selekce moderátorů v České televizi◄ jsem uveřejnil nesrozumitelnou odpověď ČT, na můj mail, kterým jsem se tázal: „Proč není z nedělního speciálu Lidovci na rozcestí video“. Čekal jsem celých osm dní, než jsem svůj článek zveřejnil. Konečně jsem se dočkal odpovědi.

540-Lidovci-na-rozcesti.jpg
Ovšem ne od České televize, ale od jednoho ze svých čtenářů, který mi mailem sdělil, že onou moderátorkou, kterou jsem chválil, je Helena Šulcová.
540-Lidovci.jpg
150-H-sulcova.jpgTaké mi sdělil, že onen pořad už na videu ČT je a poslal mi i odkaz, kde mohu na webu ČT uvedené video nalézt. Na odkazu mě překvapilo, že ačkoliv se pořad jmenoval Lidovci na rozcestí, tak jej lze najít pouze pod názvem Sjezd KDU-ČSL 2009, zatímco pořady Drtinové a Moravce najdete jak pod názvem Lidovci na rozcestí, tak Sjezd KDU-ČSL 2009. Věřím, že se na video s Helenou Šulcovou podíváte a sami si uděláte obrázek o tom, kdo z těch tří moderátorů byl nejlepší. U mne to jednoznačně vyhrála Helena Šulcová.
540-Helena-sulcova-1.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
540-dekovacka-ep-ppole.jpg
Navštivte
modry-tym-v1-545x245.jpg
nebo TV ODS.
TV-ODS.jpg
Stačí kliknout na příslušný obrázek.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00