Dostalo se mi nového titulu – hlupoň

úterý 16. červen 2009 10:00

Minulý týden se roztrhl pytel se zajímavými maily, mezi nimiž mě zvláště pobavil mail od jistého MUDr. Stránského, který reagoval na moje upozornění  ►Vědí vůbec sociální demokraté co byl fašismus? ◄. Proto ho přináším v plném znění:

Od:             <sutrap@centrum.cz>
Komu:        <krejci.jiri@tiscali.cz>
Předmět:    reakce na neuvěřitelně hloupý článek
Doručeno: Thu, 11 Jun 2009 17:25:51 +0200
To by dle Vašho myšlenkového světa museli ODS zakkádat Engels s Marxem, když ji zakládal Kočárník, Dyba, Stráský a Klausová..Salzmann a další. Soc.dem, nemá s fašisem a nacismem nic společného,vědí, obět tato hnutí byla jednoznačně nacionalistická,  a národní hnutí jím vrcholila, zatímco soc.dem. byla vždycky důsledně internacionální. Takoví hluponi dělají pravici jen ostudu. MUDr. Stránský
Na mail jsem odpověděl toto:
Od:             <krejci.jiri@tiscali.cz>
Komu:        <sutrap@centrum.cz>
Předmět:    RE: reakce na neuvěřitelně hloupý článek
Doručeno:  Fri, 12 Jun 2009 16:34:50 +0200
Milý pane Stránský, děkuji za Váš mail, ale pláčete na špatném hrobě. To co jste mi napsal jste měl napsat především autorovi, jehož jsem citoval, ale budiž, budu se snažit vyřídit mu Váš vzkaz. Ovšem pokud si myslíte, že fašisté a nacisté byli pravicoví, potom se hluboce, ale hluboce mýlíte. Pokud si myslíte, že jejich vůdcové stejně jako komunisté nevzešli ze sociální demokracie, tak se hluboce mýlíte; stejně jako s Marxem a Engelsem, jejichž myšlenky byly nosnou ideou sociální demokracie a teprve potom komunistů. Vaše obhajování současné České sociální demokracie je pro mne velkým překvapením, ale rozhodně bych si nedovolil Vás nazvat hluponěm, jak jste nazval Vy mne. To jenom svědčí o tom, že vysokoškolský titul MUDr. stejně jako jakýkoliv jiný nemá vůbec žádnou vypovídací hodnotu o charakteru jeho nositele. Jinak  na nadávky jsem zvyklý a dokonce je sbírám. Slovo hlupoň jsem do této doby ve své sbírce neměl, tak Vám děkuji. Bloger Jiří Krejčí z Dobrušky.

a čekal jsem, zda se mi mail nevrátí se sdělením, že dané adresa neexistuje. A ona nejenže existuje, ale dočkal jsem se i následující odpovědi:
Od:              <sutrap@centrum.cz>
Komu:         <krejci.jiri@tiscali.cz>
Předmět:     Re: RE: reakce na neuvěřitelně hloupý článek
Doručeno:   Sat, 13 Jun 2009 21:41:16 +0200
Ve svých hloupostech ještě pokračuje, což ho nijak nectí. Předně by měl vědět, že se sociální demokracie rozešla s marxismem už koncem 19. století a možná slyšel jména jako Kautsky, Bernstein. Z jeho blogu nebylo jasné, kdo je autorem toho blábolu, proto dostal můj mail. Jinak ve slušné společnosti na Západě takhle blábolí jen někdo od Le Pena. Str

Ve které už chybí oslovení i pořádný podpis a dotyčný mi dokonce onká. Místo podpisu už jen zkratka. Tehdy mi došlo, že skutečně nejde o MUDr. Stránského, kterého jsem myslel. Proto jsem odpověděl:
Od:            <krejci.jiri@tiscali.cz>
Komu:       <sutrap@centrum.cz>
Předmět:    Re: RE: reakce na neuvěřitelně hloupý článek
Doručeno:  Sun, 14 Jun 2009 09:19:58 +0200
Děkuji za odpověď a onikání. Jenom jsem ji myslel, že MUDr. Stránský není sociální demokrat, ale asi jsem se mýlil nebo jde o jiného MUDr, Stránského, než jsem myslel. Skutečně dokonalé. Bloger Jiří Krejčí.
Protože jsem slovo hlupoň do té doby, než jsem jím byl otitulován, tak jsem se domníval, že jde o slovo krajové, čili z nějakého nářečí. Zadal jsem je do vyhledávače Seznam.cz a byl jsem překvapen, kolik se objevilo odkazů na články s tímto slovem. Mezi nimi byl také odkaz na moje upozornění nazvané Psychopatičtí politici působí přesvědčivě, kde v diskusi se objevil tento příspěvek:
nepolitik se nechal nachytat jako hlupoň!
A jestlipak víte proč? Protože JE hlupoň...
24.9.2008 21:46:46, zagroškudla, IP: 85.160.107.xxx.

Že by to byl on, kdo psal maily pod pseudonymem MUDr, Stránský? Uvidím jestli se dočkám vysvětlení.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
540-dekovacka-ep-ppole.jpg
Navštivte
modry-tym-v1-545x245.jpg
a TV ODS
TV-ODS.jpg
Stačí kliknout na příslušný obrázek.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.>
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00