Brnkání na strunu čecháčkovské nepřejícnosti (2)

středa 17. červen 2009 10:00

Minulý týden jsem ve svém článku ►Brnkání na strunu čecháčkovské nepřejícnosti◄ kritizoval článek Lidových novin ►Češi zvolili 22 euromilionářů◄ a neuplynul ani týden a už se podobné podpásovky dopustila Česká televize, která

ve svém pořadu 168 hodin v části nazvané
540-168hodin.jpg„kritizovala“ rozhazovačnost poslanců české Poslanecké sněmovny. Přestože žádný z poslanců neporušil zákon, ale pouze plně vyčerpal náhrady, na 252-Tavruzkova-1.jpgkteré má nárok, tak redaktorka Zuzana Tvarůžková pomlouvala a pomlouvala, mnohdy přímo nechutně, některé poslance a to především tím, koho pomocí svých náhrad finančně podporují. Nejvíce jsem se pobavil, když poukazovala, že někteří zaměstnávají za peníze daňových poplatníků své rodinné příslušníky, když něco podobného se odehrává v České televizi, kde za peníze koncesionářů, které jsou až příliš podobné penězům daňových poplatníků, zaměstnává šéf publicistiky Milan Fridrich svoji manželku Noru Fridrichovou, která každý týden pořad 168 hodin uvádí. To není střet zájmů, tolik kritizovaný u poslanců? Myslím si, že každý poslanec by měl mít právo zaměstnávat kohokoliv, tedy i členy své rodiny, pokud mu odvádějí práci, kterou potřebuje a protože se na ně může plně spolehnout.
Myslím si, že pokud chtějí televizní reportéři a redaktoři vyvolávat v divácích závist, potom by se měli především podívat do svých řad a ukázat jak oni a jejich vedení hospodaří s penězi koncesionářských poplatníků. Ale to by si káleli do vlastního hnízda a to se přece nenosí. Lépe je poukazovat na „nešvary“ druhých, i když nepřekračují žádný ze zákonů. Jak se říká, kdo chce psa bít, tak si vždycky hůl najde a pod svícnem bývá největší tma.
Pokud se chcete na pořad podívat, potom ho najdete zde.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
540-dekovacka-ep-ppole.jpg
Navštivte
modry-tym-v1-545x245.jpg
a TV ODS
TV-ODS.jpg
Stačí kliknout na příslušný obrázek.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.>
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00