Rath brnká na poplatkovou strunu voličů

středa 24. červen 2009 10:00

„Pokud bychom prohráli parlamentní volby, tak skutečně proti vládě ODS a proti pojišťovnám, které nás neustále pokutují a jsou vlastně řízené vládou, respektive ministerstvem zdravotnictví, a proti soudům nelze vzdorovat donekonečna,“ sdělil středočeský hejtman Rath prostřednictvím novinářů voličům, kteří mu v krajských volbách skočili na špek, a dodal:

  50-ruze.jpg
„Já si myslím, že pokud by po volbách ta nová vláda nezaručila, tak se obávám - a teď říkám čistě svůj názor - že bychom museli od 1. ledna kapitulovat,“ z čehož jednoznačně vyplývá, že pokud nedají voliči ve volbách svůj hlas ČSSD, tak přijdou o svých 30, 60 nebo 90Kč, které za ně zatím kraje ve svých zdravotnických zařízeních platí. Rath předpokládá, že když ČSSD vyhraje volby do Poslanecké sněmovny, tak budou poplatky zrušeny. Kdyby ale vyhrála ODS, potom by poplatky zůstaly zachovány a kraj by je musel dotovat další čtyři roky, což by pro něj bylo příliš těžké břemeno. Proto nechcete-li platit poplatky, tak volte ČSSD a ta už se společně s KSČM o zrušení poplatků postará.
540-bez-obav.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Navštivte
540-vek001.jpg
540-hud-nedele001.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00