Jste také funkčně negramotní?

středa 5. srpen 2009 18:11

Dnes jsem dostal od jednoho z mých „příznivců“, který si říká sutrap, mail, ze kterého jsem se dověděl, že zřejmé patřím mezi 95% našich obyvatel, kteří vyšli z mezinárodního průzkumu jako funkčně negramotní. Protože podle tohoto „průzkumu“ je pouze 5% našich obyvatel funkčně gramotných, tak se Vás ptám, do které skupiny patříte. Současně předkládám mail tak jak jsem ho obdržel a také informace o autorovi, které jsem pomocí vyhledávače Google našel.

Od:             <sutrap@centrum.cz>       
Komu:        <krejci.jiri@tiscali.cz>
Kopie:        
Předmět:    Re: RE: levice
Doručeno:  Wed, 05 Aug 2009 11:08:18 +0200
neměl jsme čas číst Vaše výlevy, ale je zřejmé, že patříte mezi 95% našich obyvatel, kteří vyšli z mezinárodního průzkumu jako funkčně negramotní...nerozumí psanému textu....nezajímají mně Vaaše osobní důvody, reagoval jsme na věcné nesmysly, které píšete....v obecné psychiatrii se nevývratně mylnému přesvědčení říká blud....čest práci
Doplněno v 19:19
Informace o autorovi mailu, nalezené Googlem jsem na radu diskutujícího seniora odstranil, ale odkaz na webovou stránku, kde je můžete nalézt je zde .
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Zapojte se do tvorby volebního programu ODS
544-program.jpg

544-napiste.jpg

544-klinete.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Navštivte
540-vek001.jpg
540-muzic.JPG
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00