Proč jsem změnil svoji e-mailovou adresu

čtvrtek 6. srpen 2009 14:02

V poslední době se podařilo někomu z mých „přáítel“ odhalit heslo mé e-mailové schránky a sem tam, když má náladu, tak mi z ní něco umázne. Já pak dostávám maily s dotazy, proč neodpovídám. Když jsem se pokoušel heslo změnit tak jsem na potřebnou změnu nikdy nedostal. Proto jsem se již několikrát obrátil na Zákaznický servis tiscali a pokaždé, tedy i včera, jsem dostal tuto odpověď:

Od:             ZÁKAZNICKÝ SERVIS <info@cz-tiscali.com>
Komu:        <krejci.jiri@tiscali.cz>
Kopie:      
Předmět:    RE: zprava z webovych stranek kontakty
Doručeno: Wed, 5 Aug 2009 13:24:59 +0200

Dobrý den,
správa účtu, kde se mění heslo, je bohužel v současné době nefunkční, na odstranění této závady pracujeme.
Omlouváme se a děkujeme za trpělivost. S pozdravem a přáním hezkého dne
Zákaznický servis
Sušilova 1337
500 02 Hradec Králové
Tel.: +420 844 184 184
Fax : +420 226 026 722
Protože to nebylo poprvé, tak jsem se rozhodl poskytovatele mailové schránky změnit a našel si toho, u kterého jde heslo měnit bez problémů. Pokud máte někdo mailovou adresu: krejci.jiri@tiscali.cz v adresáři, tak si ji prosím Vás vymažte a nahraďte novou adresou krejci1930@volny.cz. Děkuji.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Zapojte se do tvorby volebního programu ODS
544-program.jpg

544-napiste.jpg

544-klinete.jpg
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Navštivte
540-vek001.jpg
540-muzic.JPG
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00