Třicet korun už k získání voličů nestačí, proto slibují 2400

úterý 11. srpen 2009 11:00Tak nám Jiří Paroubek slíbil na včerejší tiskové konferenci v rámci boje s ekonomickou krizí 2400 korun.
Ó, MY PENZISTÉ SE BUDEME MÍT !!!Podle tiskové zprávy ČTK vystoupil včera na tiskové konferenci v Praze předseda ČSSD Jiří Paroubek a mimo jiné řekl, že Sociální demokraté chtějí vyplatit na konci března důchodcům mimořádný příspěvek ve výši 2400 korun. Tento příspěvek, honosně nazvaný 13. důchod, chce ČSSD financovat z výnosů společnosti ČEZ, to znamená na úkor rozvoje výroby elektřiny.
V přerozdělování peněz, o jejichž získání se nepřičinili, jsou naši oranžoví přátelé opravdu mistry, ale splacení 600 miliardového dluhu, který nám po sobě nechali, je vůbec nezajímá. Ovšem na rozdíl od občanů neplatících dluhy, kterým jdou svým hospodařením příkladem, jim žádná exekuce nehrozí.
544-a-spadla-klec.jpgA „exekuce“ ve formě volebního propadáku také ne, protože na tu vějičku v hodnotě 2400 Kč jim řada důchodců skočí. Vždyť oni už budou dávno pod drnem, až bude nutno ten dluh splácet.
Jak se říká: „Z cizího krev neteče!“ a „Po nás potopa!“. Hlavně když se dostaneme na podzim k moci.
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Zapojte se do tvorby volebního programu ODS
544-program.jpg

544-napiste.jpg

544-klinete.jpg
Nezapomeňte také navštívit -cssd-proti-vam-1.jpg
stačí kliknout na obrázek
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Navštivte
540-vek001.jpg
540-muzic.JPG
« » ☼ « » ☼ « » ☼ « » ☼ « »
Vážení čtenáři,
pokud ode mne budete požadovat odpověď, potom uveďte svoji mailovou adresu a já Vám milerád odpovím. A to i v případě, že s mými názory nesouhlasíte. V diskusi neodpovídám, protože se do vzájemného povídání zaplete někdo jiný a zavede je úplně jiným směrem. Rád diskutuji, nebo polemizuji, říkejte tomu, jak chcete, ale nemám rád, když do diskuse mluví někdo další. Kromě toho 1000 znaků nutí velmi často ke zkratkovitému vyjádření a dochází tak ke zkreslení myšlenek a zbytečným omylům. Také mi můžete napsat na moji mailovou adresu, nebo mi poslat vzkaz. Pokud budete posílat vzkaz, potom také uveďte, kterého článku se týká, protože bigbloger mi to neoznámí. U diskusních příspěvků bez mailové adresy předpokládám, že není požadováno moje vyjádření. Věřím, že mě pochopíte a nebudete se na mne zlobit. Jsem už starší člověk a tak musím nad každou odpovědí déle a hlavně v klidu přemýšlet.
Upozornění:
Pokud si nevíte rady s vkládáním obrázků, videí a odkazů do blogu, tak malý návod najdete zde a pokud si nevíte rady s tím co a jak psát na svůj blog, potom si přečtěte 5 tipů pro psaní blogu.
Prosba:
Na závěr vás prosím, pokud se do mne někdo v diskusi pustí, nehajte mne - prostě na takové výlevy nereagujte. Jsou totiž lidé, kteří se domnívají, že jim pod jiným jménem nadávám. Pokud to bude opravdu potřeba, dokážu se obhájit sám.
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00