Autorce krásných pondělních povídání k dnešnímu svátku

úterý 11. srpen 2009 14:00

Milá paní Zuzanko,
přeji Vám k Vašim dnešním jmeninám vše nejlepší, hlavně hodně zdraví, spokojenosti, radosti ze života a řadu pěkných povídání na Vašem blogu, na která se každé pondělí těším, protože jsou příjemným pohlazením po duši. Jelikož veršovat, ani zpívat, neumím, tak posílám alespoň Písničku pro Zuzanu od Waldemara Matušky.Váš kolega bloger
Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Jiří Krejčí

Psát mnoho nebudu. Snad sem tam napíši něco o vlastních zkušenostech, či nějakou vzpomínku z mládí. Převážně budu uveřejňovat fotografie z mého belhání, abych nezavdal příčinu ke zbytečnému napadání některými diskutéry.

Jsem starší více než čtyři pětiny století. Od roku 2006 jsem se až do letošního jara pohyboval pomocí dvou francouzských berlí. Nyní používám "belhátko", na které se dá v případě potřeby posadit. Volný čas, kterého mi po úmrtí manželky v roce 2010 mnoho nezbývá, trávím, pokud to počasí dovolí, belháním po městě. Pokud mi ještě nějaký zbude, tak u počítače nebo, je-li něco opravdu k dívání, u TV. Také nepohrdnu pěknou knihou nebo hudbou z rozhlasu.

REPUTACE AUTORA:
0,00